Prekių kategorijos: Katėms Šunims 8 699 82222

Apie mus


Mūsų istorija, galima sakyti, prasidėjo kartu su pirmuoju namuose atsiradusiu augintiniu.

Buvo visko: bemiegės naktys, balutės visur ir nuolatos, maistelio netoleravimas, alergijos bei persivalgymas.Vėliau pradėjome kasytis dantukus – taip, buvo apgraužti visi namų kampai ir pakampės, baldai, šlepetės, o labiausiai, žinoma, kliuvo brangiems batams.

Kartu su šeimininkais apsilankėme ir pas veterinarą – deja, vėliau tą pastatą norėjosi aplink apeiti didžiausiu ratu.
Įvairiausios grožio ir higienos procedūros. O dar tos parodos, kurios įdomios tik mūsų šeimininkams, bet iš kitos pusės gal visai ir smagios– visgi, galimybė susipažinti su kitos lyties atstovais.

Ir dar daug daug visko, ką patyrėme ir ką reikia žinoti šeimininkui, auginančiam naminį gyvūnėlį.

Tačiau rūpindamiesi savo augintiniu susidūrėme su problema: kur įsigyti aukštos kokybės bei natūraliu pagrindu pagamintais gyvūno priežiūros produktais. Todėl suskubome šią problemą spręsti ir jau 2008 metais pradėjome prekiauti olandiška Jean Peau kosmetika.

Šiandien Jūsų augintiniui siūlome platų šampūnų, kondicionierių, higienos priemonių bei priemonių parodoms, pasirinkimą.

Ateityje turime ambicijų praplėsti savo asortimentą, prekiauti ne tik kosmetika, tačiau taip pat ir maisto papildais bei visaverčiu pašaru. Visus produktus, kuriais prekiaujame, rasite šioje internetinėje svetainėje.

Rūpinkitės savo augintiniu, taip, kaip jis rūpinasi Jumis – su didžiausia meile.